ח. מ. מ 

משרד המתמחה בתחומי אדריכלות ועיצוב פנים ,וכן בתחום ההנדסה האזרחית . צוות המשרד מספק שירות אישי וליווי צמוד לאורך כל שלבי הפרויקט, ומטרייה רחבה של שירותים תחת קורת גג אחת. הצוות מתחשב באופן מלא במאפייני השטח ובדרישות הלקוח, ונותן טאץ' ייחודי לכל מבנה בהתאם לסוגו .המשרד מציע שירותי ליווי מקצועיים בתחום העיצוב והתכנון החל משלב הפרוגרמה , תוכניות עבודה לרבות נגרות, פריסות חיפוי וריצוף ,מפרטים ודרך בחירת חומרים ,צבעים ועד לשלבי הלבשת החלל,נשמח לפגוש אתכם וללוות אתכם לאורך כל התהליך.

  • הנדסה אזרחית:

ליווי וסיוע לקבלת רישוי והיתרי בנייה דרך הוועדה או דרך מערכת רישוי זמין (מערכת ממוחשבת ,מקוונת), פיקוח  בנייה, ביצוע חישובים סטטיים, ייעוץ הנדסי, בדיקת יציבות מבנים, הריסת מבנים, עבודות שיפוצים, תוספות בנייה ועוד..

הכנת תכניות קונסטרוקציה ,תכניות הגא ,תכניות עבודה..

  • אדריכלות

הינה שילוב בין אומנות וחיי יום יום. 

כאשר אנו מתחילים לתכנן ישנם כמה שלבים עקרוניים אותם אנו לוקחים בחשבון עוד לפני ההתעמקות בשלב התכנון האדריכלי, לדעתנו לכל פרויקט יש את הייחודיות שלו.

כשלב ראשון נכיר לעומק את הלקוח, נכיר את הסביבה, נלמד את גודלו וכיוונו של הנכס ואת האווירה באזור.

לאחר שהשקענו מחשבה בשלב הלמידה נעבור לתכנון עצמו, בשלב זה נבנה הקונספט אותו אנו רוצים להביע בשילוב עם הצרכים והחלומות של הלקוח בהתאמה וכך נוצרת הרמוניה עם הסביבה החיצונית והפנימית.

בתכנון האדריכלי אנו מתייחסים בקפידה לאותם הרצונות והפונקציות של הלקוח תוך שימת דגש להנדסת אנוש נכונה, עמידה בחוק התכנון והבניה, אילוצי תקציב, תכנון גמיש ודרישות עתידיות במידה וישנן. 

  • עיצוב פנים:

העיצוב של כל חלל משלב בתוכו פונקציונאליות ואסתטיקה לפי צרכיו של הלקוח. השילוב בין השניים יוצר אווירה הרמונית עם עיצוב ייחודי מודרני ורענן המתייחס לכל הפרטים והחומרים בחלל.

בכל פרויקט הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי הקו מנחה שלנו הוא שילוב בין יופי, אסתטיקה ותכנון נכון של החלל. מתוך הבנה כי עיצוב נכון משפר את איכות החיים.

תהליך העיצוב מתחיל בהבנת החלל והקשר של האדם לסביבה הבנויה, לאחר מכן ניצור סקיצות רעיוניות ונגבש קונספט עיצובי גמיש אשר יתאים בין החלל לבין הצרכים של הלקוח.

כאשר אנו מעצבים חלל נבחר צבעים, חומרים, טקסטורות וצורות גאומטריות התואמים את הקונספט אותו אנו רוצים להדגיש, בכדי ליצור חוויה עיצובית אחידה המדברת באותה שפה.

  •    הדמיות תלת מימד: 

אחד הפתרונות המושלמים לבעלי בתים או לכאלה שרוצים להיות בעלי בתים הוא הדמיות תלת מימד שעוזרת לבעלי הבתים ולבוני הבתים העתידיים להבין כיצד יראה הבית שלהם בגמר מלאכת הבנייה.

הדמיות בתלת מימד מבוקשות לרוב כאשר רוצים להמחיש ככל שניתן את התוצאה הסופית מבחינה ויזואלית והכי קרוב למציאות הקיימת בשטח. כאשר מדובר בפרוייקט חשוב שבו לא רוצים להשאיר מקום לטעויות, הדמיה בתלת מימד עוזרת להבליט גם את הפרטים הקטנים ומשפרת לכל מי שמביט לקבל תמונה חדה ומדויקת לקראת התוצר המוגמר בשטח. הדמיה בתלת מימד מוכרת יותר ומהר כאשר הפרוייקט רק בתחילת דרכו ואין עוד שלד עומד בשטח.  מפיקים הדמיות בתלת מימד  גם עבור החלל הפנימי במבנה,

אנו עובדים בתוכנות  תלת  מימד  בעיקר (Revite /sketchUp). 

באותו זמן שמכינים תכנית כבר יש לכם הדמיית  תלת מימד לתכנון שעשינו ,לחומרים, לצבעים, לטקסטורות, לרהיטים וכו'.

ההדמיות ברמות שונות יש הדמיות להמחשה , ויש הדמיות ליישום עבודות בשטח .

הדמיות עוזרות הרבה לנו ולכם להבין אחד את השני ..